Het restafval in Edam, Volendam en Purmer wordt vanaf januari wekelijks op dinsdag bij u opgehaald. Voorheen was dat op donderdag.
Op de inzamelkalender staat dat het restafval in Edam, Volendam en Purmer in de maanden januari, februari, maart en december tweewekelijks wordt opgehaald. Dit klopt niet.
Ook in die maanden wordt het restafval wekelijks bij u opgehaald. En vanaf 2021 dus op dinsdag in plaats van donderdag.
Het grofvuil wordt voortaan op donderdagmorgen opgehaald in Edam, het Middengebied, de Broeckgouw en de Purmer. Voor dezelfde plekken in de gemeente wordt het gft-afval vanaf 11 januari op maandag opgehaald. Grofvuil ophalen in Volendam vindt vanaf 14 januari plaats op donderdag.