Voor oliebollen naar de Grote Kerk hollen!

Voor oliebollen naar de Grote Kerk hollen!

Oliebollenactie ten bate van Restauratie Toren Grote Kerk Edam.
Net als vorig jaar organiseert de Grote Kerk weer een gezellige oliebollenverkoop in de Grote Kerk, met ondersteuning van vele vrijwilligers. Natuurlijk had u dat al in uw agenda gezet.

Op 31 december zijn er weer (glutenvrije) oliebollen, rozijnenbollen en appelbeignets te bestellen. Ons team staat te trappelen om dit nu voor de achtste keer te organiseren. De Grote Kerk is de locatie waar wordt gebakken en waar u de lekkernijen ter plekke kunt nuttigen met een kop koffie/thee of een glaasje Glühwein.

Vanaf 11.00 uur is het genieten geblazen van live muziek van Klezmerpolitan John & Jaye Vickers van de muziekwinkel Edam, zodat onze bakkers swingend de bollen tot een mooi resultaat afleveren. We proberen dit jaar 5000 bollen en 1500 appelbeignets te bakken. Dus zeer de moeite waard om te bestellen en te komen op 31 december 2019.

De opbrengst van de actie is bestemd voor restauratie van de Toren van de Grote Kerk Edam.

U kunt zoveel oliebollen als u op kunt bestellen door middel van het bestelformulier dat u uit De Stadskrant kunt knippen. U kunt uw bestelling inleveren bij de op het formulier genoemde adressen. U kunt ook oliebollen bestellen op de website www.grotekerkedam.nl.

De Grote Kerk is 31 december vanaf 09.30 uur open voor verkoop. U bent van harte welkom tot 15.00 uur.

Oliebollenactie Grote Kerk wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Beurs Eten & Drinken | ‘t Snoepwinkeltje | Hotel en Restaurant De Fortuna Edam | Gerro de Boer Makelaardij & Taxatie O.G. | Goed Zo Meisje | Zwarthoed visuele communicatie | Klaas Klus | Kluft Stukadoors | Ronald Schot | Majest Buitenschoolse Opvang | Restaurant La Galera | KunstOpStap | ModeOnlyLadies | Bodyfit | SAS Bloemiste | Paviljoen Strandbad | Gerard Visser | Uitvaartverzorging UEV | Van Overbeek Houdstermaatschappij bv | De Stadskrant Edam-Volendam.
Voor oliebollen naar de Grote Kerk hollen!

Oliebollenactie ten bate Verbetering Vrijwilligers Voorzieningen
 

Net als vorig jaar organiseert de Grote Kerk weer een gezellige oliebollenverkoop in de Grote Kerk, ter ondersteuning van het vrijwilligersgilde. Natuurlijk had u dat al in uw agenda gezet. Op 31 december zijn er weer oliebollen, rozijnenbollen en appelbeignets te bestellen.

Het vrijwilligersteam staat te trappelen om dit nu voor de vijfde keer te organiseren. De Grote Kerk is de locatie waar wordt gebakken en waar u de lekkernijen ter plekke kunt nuttigen met een kop koffie/thee of een glaasje Glühwein.

Livemuziek
Tussen 11.00 en 14.00 uur is het genieten van livemuziek door verschillende artiesten, zodat onze bakkers swingend de bollen tot een mooi resultaat afleveren. We proberen dit jaar 6000 bollen en 1000 appelbeignets te bakken. Dus zeer de moeite waard om te bestellen en te komen op 31 december 2016.

De volgende muzikanten hebben reeds bevestigd aanwezig te zijn: Stefan Boechem, Roy de Smet en Ringo Maurer en andere singer songwriter van de PX Volendam.

De opbrengst van de actie is bestemd voor Verbetering van de Vrijwilligers Voorzieningen.

U kunt zoveel oliebollen als u op kunt bestellen door middel van het bestelformulier dat u uit de Stadskrant kunt knippen. U kunt uw bestelling inleveren bij de op het formulier genoemde adressen. Vanaf dit jaar kunt u ook oliebollen bestellen op de website www.grotekerkedam.nl.

De Grote Kerk is 31 december vanaf 09.30 uur open voor verkoop. U bent van harte welkom tot 15.00 uur.

Oliebollenactie Grote Kerk wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Beurs Eten & Drinken | ‘t Snoepwinkeltje | Hotel en Restaurant De Fortuna Edam | BK Sportparkbeheer | Gerro de Boer Makelaardij & Taxatie O.G. | Goed Zo Meisje | José Schildert | Multicopy Bergen op Zoom | Kunst opStap | ModeOnlyLadies | SAS Bloemiste | Uitvaartverzorging UEV | Smilde Bakery Edam | Smilde Natura Heerenveen | Waterland Financiële Planning | De Stadskrant Edam-Volendam.
Voor oliebollen naar de Grote Kerk hollen!

Oliebollenactie ten bate van groot onderhoud van het Smit Verhofstadt-orgel.
Net als vorig jaar organiseert de Grote Kerk weer een gezellige oliebollenverkoop in de Grote Kerk, ter ondersteuning van het restauratiefonds. Natuurlijk had u dat al in uw agenda gezet. Op 31 december zijn er weer oliebollen, rozijnenbollen en appelbeignets te bestellen. Ons team staat te trappelen om dit nu voor de vierde keer te organiseren. De Grote Kerk is de locatie waar wordt gebakken en waar u de lekkernijen ter plekke kunt nuttigen met een kop koffie/thee of een glaasje Glühwein.
Live muziek van Steven Boegem en Singer Songwriters PX Volendam wordt tussen 11.00 en 14.00 uur ten gehore gebracht, zodat onze bakkers swingend de bollen tot een mooi resultaat afleveren. We proberen dit jaar 6000 bollen en 1000 appelbeignets te bakken. Dus zeer de moeite waard om te bestellen en te komen op 31 december 2015.

De opbrengst van de actie is bestemd voor groot onderhoud van het Smit Verhofstadt-orgel in de Grote Kerk. Al eeuwen genieten we van de klanken uit dit prachtige unieke orgel en dat willen we nog eeuwen voortzetten. Elke zak oliebollen brengt u dichter bij de muzikale noten.

U kunt zoveel oliebollen als u op kunt bestellen door middel van het bestelformulier dat u ook uit de Stadskrant kunt knippen. U kunt uw bestelling inleveren bij de op het formulier genoemde adressen.

De Grote Kerk is 31 december vanaf 09.00 uur open voor verkoop. U bent van harte welkom tot 15.00 uur.

Oliebollenactie Grote Kerk wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Beurs Eten & Drinken | ‘t Snoepwinkeltje | Hotel en Restaurant De Fortuna Edam | BK Sportparkbeheer | Gerro de Boer Makelaardij & Taxatie O.G. | Goed Zo Meisje | José Schildert | Multicopy Bergen op Zoom | Kunst opStap | ModeOnlyLadies | SAS Bloemiste | Uitvaartverzorging UEV | De Stadskrant
 
Voor oliebollen naar de Grote Kerk hollen!

Voor oliebollen naar de Grote Kerk hollen!

Net als vorig jaar organiseert de Grote Kerk weer een gezellige oliebollenverkoop in de Grote Kerk, ter ondersteuning van het restauratiefonds. Natuurlijk had u dat al in uw agenda gezet. Op 31 december zijn er weer oliebollen, rozijnenbollen en dit jaar ook appelbeignets te bestellen. Ons team staat te trappelen om dit nu voor de derde keer te organiseren. De Grote Kerk is de locatie waar wordt gebakken en waar u de lekkernijen ter plekke kunt nuttigen met een kop koffie/thee of een glaasje Glühwein.

Live muziek van LinearLive en Still Minors wordt tussen 11:00 en 14:00 uur ten gehore gebracht, zodat onze bakkers swingend de bollen tot een mooi resultaat afleveren. We proberen dit jaar 4000 bollen en 500 appelbeignets te bakken. Dus zeer de moeite waard om te bestellen en te komen op 31 december 2014.

De opbrengst van de actie is bestemd voor de verlichting in de Grote Kerk. Deze is aan vernieuwing toe. Zeker in deze donkere dagen is licht van essentieel belang. Elke zak oliebollen brengt ons dichter bij een duurzame lichtinstallatie in de Grote Kerk.

U kunt zoveel oliebollen als u op kunt bestellen door middel van het bestelformulier dat u ook uit de Stadskrant kunt knippen. U kunt uw bestelling inleveren bij de op het formulier genoemde adressen.

De Grote Kerk is 31 december vanaf 09:00 uur open voor verkoop. U bent van harte welkom! Koffie, thee en glühwein staan voor u klaar en van 11:00 tot 14:00 uur kunt u gezellig genieten van hartverwarmende live muziek van Puntjepuntje.

Oliebollenactie Grote Kerk wordt mede mogelijk gemaakt door

De Beurs Eten & Drinken | ‘t Snoepwinkeltje | Fietsspeciaalzaak Ronald Schot | Hotel en Restaurant De Fortuna Edam | BK Sportparkbeheer | Gerro de Boer Makelaardij & Taxatie O.G. | Goed Zo Meisje | José Schildert | Multicopy Bergen op Zoom | Kunst opStap | ModeOnlyLadies | SAS Bloemiste | Uitvaartverzorging UEV.
BASE-it Computers De Boer Accountants Harmonie Kapper Sjoerd Lux Photograpy Cor Kes Ronald Schot Smits Web Stadskrant adverteren Uitgeverij De Stad Hotel Restaurant De Fortuna schoonmaak & opruimbedrijf HARRIE
Facebook