Start de Kermis met de OOG Edam Kermisloop

Start de Kermis met de OOG Edam Kermisloop

Hoe kun je het Kermisfeest beter starten dan met de AV Edam OOG Kermisloop dwars door de binnenstad van Edam? Volgens velen dé hardloopwedstrijd van onze gemeente en gezien het gigantische en nog steeds groeiende deelnemersaantal van 750 sportievelingen is daar geen woord van gelogen.

De Kermisloop is de populairste loop onder de vele recreanten die ieder jaar trouw aan de start staan. Vrienden en vriendinnen die onderling strijden en ook zijn er tijdens de race de klassieke premiesprintjes ter hoogte van de Dam. En minstens zo populair als de 10 kilometer, is de wedstrijdloop van 1,2 kilometer bij de Jeugd. Pijlsnel en vol enthousiasme gaan zij ieder jaar massaal van start, om zo de kermis op een sportieve manier te kunnen beginnen.

Wilt u zelf ook meedoen? Dat kan natuurlijk! Tot en met 27 augustus kan iedereen zich online inschrijven voor de OOG Edam Kermisloop via www.avedam.nl. Startnummers kunnen na 17:00 uur worden opgehaald in De Burghwall (Achterhaven 89), waar ook de na-inschrijving is. Om 18:30 uur valt het eerste startschot voor de jeugd. Om 19:00 uur is vervolgens de start van de 3 kilometer en uiteindelijk zal om 19:30 uur de traditionele 10 kilometer van start gaan. Kijk voor meer informatie op www.avedam.nl of like de Facebook-pagina (Atletiekvereniging Edam).
Start de Kermis met de OOG Edam Kermisloop

Start de Kermis met de OOG Edam Kermisloop

Hoe kun je het Kermisfeest beter starten dan met de AV Edam OOG Kermisloop dwars door de binnenstad van Edam? Volgens velen dé hardloopwedstrijd van onze gemeente en gezien het gigantische en nog steeds groeiende deelnemersaantal van 750 sportievelingen is daar geen woord van gelogen.

Vorig jaar greep Pim Molenaar de overwinning voor lokale lopers Bouke Bouma, Eric van Santen, Kees Karregat en Thijs Mossel. Zij zijn allen in topvorm en hebben vele geheime vakantietrainingen erop zitten de afgelopen maanden. De eeuwige roem, en de eerste prijs (een zonnebril van OOG Edam), valt de winnaar ten deel. Mede door de toenemende onderlinge concurrentie bij AV Edam wordt verwacht dat dit jaar weer een toptijd nodig is om überhaupt in de top 10 te kunnen eindigen.

De Kermisloop is ook de populairste loop onder de vele recreanten die ieder jaar trouw aan de start staan. Vrienden en vriendinnen die onderling strijden en ook zijn er tijdens de race de klassieke premiesprintjes ter hoogte van de Dam. En minstens zo populair als de 10 kilometer, is de wedstrijdloop van 1,2 kilometer bij de Jeugd. Pijlsnel en vol enthousiasme gaan zij ieder jaar massaal van start, om zo de kermis op een sportieve manier te kunnen beginnen.

Wilt u zelf ook meedoen? Dat kan natuurlijk! Tot en met 23 augustus kan iedereen zich online inschrijven voor de OOG Edam Kermisloop via www.avedam.nl. Startnummers kunnen na 17:00 uur worden opgehaald in De Burghwal (Achterhaven 89), waar ook de na-inschrijving is. Om 18:30 uur valt het eerste startschot voor de jeugd. Om 19:00 uur is vervolgens de start van de 3 kilometer en uiteindelijk zal om 19:30 uur de traditionele 10 kilometer van start gaan. Kijk voor meer informatie op www.avedam.nl of like de Facebook-pagina (Atletiekvereniging Edam).
 
BASE-it Computers De Boer Accountants Harmonie Kapper Sjoerd Lux Photograpy Cor Kes Ronald Schot Smits Web Stadskrant adverteren Uitgeverij De Stad Hotel Restaurant De Fortuna schoonmaak & opruimbedrijf HARRIE
Facebook