sportkampioenen gemeente

 

Op vrijdag 22 januari 2010 heeft de jaarlijkse huldiging van de sportkampioenen uit onze gemeente plaats gevonden in Sporthal Opperdam. De huldiging werd verricht door burgemeester Van Beek. 

 
INDIVIDUEEL
 
Mandy Groot
Namens Schaats Training Groep Purmerend
Nederlands Kampioen Schaatsen 2x 100 en 2x 300 meter Supersprint
Nederlands Kampioen Skeeleren 300 meter tijdrit
Europees Kampioen Skeeleren junioren 3000 meter aflossingskoers
Denise Groot
Namens Atletiekvereniging Unitas Sittard
Nederlands Kampioen Polsstokhoogspringen Indoor en Outdoor
Mirjam Aberkrom
Namens Atletiekvereniging Edam
Nederlands Kampioen Indoor Masters Kogelstoten
Jan Zwarthoed
Namens Atletiekvereniging Edam
Nederlands Kampioen halve marathon masters 55+
Nederlands Kampioen 10 kilometer op de baan 55+
Rosalinde Bakker
Namens Athlon Volendam
Europees en Nederlands Kampioen duathlon lange afstand veteranen
Nederlands Kampioen duathlon korte afstand veteranen
Debby Bont
Namens Handbalvereniging VOC Amsterdam
Nederlands Kampioen Handbal eredivisie
Anne Kamphorst
Namens Turnvereniging St. Mauritius
Nederlands Kampioen dames pupil 1e divisie
Christine Tol
Namens Turnvereniging St. Mauritius
Nederlands kampioen instap dames 2e divisie
Lisa van der Spek
Namens Turnvereniging St. Mauritius
Nederlands kampioen dames senioren 3e divisie
Jan Mooijer
Namens Turnvereniging St. Mauritius
Nederlands kampioen heren pupil eredivisie meerkamp, voltige, ringen, brug en rek
Julian Mühren
Namens Turnvereniging St. Mauritius
Nederlands kampioen heren instap eredivisie rek (zie tevens bij teams)
Thom Roeg
Namens Turnvereniging St. Mauritius
Nederlands kampioen instap ere divisie voltige en brug (zie tevens bij teams)
Ruben Tol
Namens Zwem- en Polovereniging EDVO
Nederlands Kampioen Jeugd 400 meter vrije slag
Leonie Schilder
Namens Atletiekvereniging Edam
Nederlands Kampioen A 400 meter horden
Jasper Smit
Nederlands Kampioen Tennis
 
Rosa Veerman
Namens Zwemvereniging Purmerend
Nederlands Kampioen Estafette korte baan 4 x 100 meter diverse slagen

 

 
TEAMS
 
Handbalvereniging Kras Volendam
Nederlands Kampioen B1 junioren
Het team bestaat uit: Dico Coesel, Mark Schilder, Rick Jonk, Stefan Schilder, John Mooijer, Jeffrey Bouter, Rick Zwarthoed, Christian Snoek, Casper Kwakman, Wilco Schokker, Peter Tol
Handbalvereniging Kras Volendam
Nederlands Kampioen A jeugd
Het team bestaat uit: Wouter Tol, Leon Geus, Randy Duin, Cesar Abma, Jaap Beemsterboer, Jos Kenter, Jeroen Vels, Melvin de Jong, Dico Coesel, Jeroen Hemmes, Jan Schilder, Tim Hemmes, Steven Jong
Atletiekvereniging Edam
Nederlands Kampioen Zweedse Estafette
Het team bestaat uit: Daphne Veerman, Gabriëlle van der Wijk, Mariska Tuijp en Monique Schokker
Atletiekvereniging Edam
Nederlands Kampioen 2e divisie A diverse onderdelen
Het team bestaat uit: Ayonne van Oort, Femke Hooijberg en Jessy Lof, Daphne Veerman, Gabriëlle van der Wijk, Mariska Tuijp en Monique Schokker
Turnvereniging St. Mauritius
Nederlands kampioen teams pupil 1e divisie
Het team bestaat uit: Mitch Boom, Eli Klement, Thom Roeg en Julian Mühren
Tuijps Twirl en Showgroep
Nederlands kampioen jeugd 2a Midden
Het team bestaat uit: Janine Boonstoppel, Ramona Butter, Tamara Butter, Stefanie van ´t Hoff, Elize de Jong, Christa Jonk, Marjolein Kes, Didy Klugt Marjolein Lagerburg, Jennifer Maat, Gracia Munnik, Angela Plat, Sandra Plat, Jeanine Schilder, Shanna Sier, Dorina Steur, Marissa Tol, Sharon Tol, Rosalie Veerman.
 
BIJZONDERE INDIVIDUELE PRESTATIES
 
Marco Veerman
Als solo-loper als eerste geëindigd in de Ronde van Aruba, een ultraloop over 75 kilometer
Wouter Prinsen
Per fiets in 20 maanden door 14 landen in Azië, Afrika en Zuid-Amerika, een afstand van 25.000 km

 



BASE-it Computers De Boer Accountants Harmonie Kapper Sjoerd Lux Photograpy Cor Kes Ronald Schot Smits Web Stadskrant adverteren Uitgeverij De Stad Hotel Restaurant De Fortuna schoonmaak & opruimbedrijf HARRIE
Facebook