RSWP Edam-Volendam heeft nieuwe consulenten

Tamara Traupe en Caroline de Graaf zijn de nieuwe consulenten RSWP Edam-Volendam. Zij  staan samen met de vrijwilligers voor u klaar! RSWP helpt mensen om mensen te helpen, want niemand hoeft het helemaal alleen te doen.
Caroline vertelt waarom RSWP er is. "De overheid wil dat iedereen zo lang mogelijk zelfstandig thuis blijft wonen. Dat is een mooi streven, maar iedereen wil wel plezierig op een zelfstandige wijze wonen. Omdat iedereen weleens een steuntje in de rug nodig heeft, is een goed netwerk van belang om elkaar te helpen. Dat gaat vaak goed, maar helaas lukt dat niet altijd. En dan kunt u bij het servicepunt RSWP terecht."

Vrijwilligerswerk voor ieder wat wils
Tamara vult enthousiast aan: “Onze vrijwilligers kunnen ondersteuning bieden op verschillende vlakken en worden begeleid door de consulenten RSWP. Wat is de ondersteuning die wij kunnen bieden vanuit onze dienstverlening WonenPlus? Tuin- en huishoudelijke klusjes, samen wandelen, hulp bij de administratie, een boodschappendienst, de chauffeursdienst, het doen van een gezamenlijke activiteit, hulp met de computer. Maar ook respijtzorg of deelname aan een gezamenlijke eettafel op Marken, Broek in Waterland en Monnickendam wordt vanuit RSWP georganiseerd".

Meedoen
Heeft u ondersteuning nodig om mee te kunnen doen in de samenleving of wilt u aan de slag als vrijwilliger? Neem dan contact op met het servicepunt Edam-Volendam, Kielstraat 17 in Volendam, bel 0299 323101, mail wonenplusedamvolendam@rswp.nl of kijk op rswp.eu/location/edam-volendam. Het servicepunt is op werkdagen geopend van 09.30 – 12.00 uur.

 
RSWP EDAM-VOLENDAM HEEFT NIEUWE CONSULENTEN

Tamara Traupe en Caroline de Graaf zijn de nieuwe consulenten RSWP Edam-Volendam. Zij  staan samen met de vrijwilligers voor u klaar! RSWP helpt mensen om mensen te helpen, want niemand hoeft het helemaal alleen te doen.
Caroline vertelt waarom RSWP er is. "De overheid wil dat iedereen zo lang mogelijk zelfstandig thuis blijft wonen. Dat is een mooi streven, maar iedereen wil wel plezierig op een zelfstandige wijze wonen. Omdat iedereen weleens een steuntje in de rug nodig heeft, is een goed netwerk van belang om elkaar te helpen. Dat gaat vaak goed, maar helaas lukt dat niet altijd. En dan kunt u bij het servicepunt RSWP terecht."
Vrijwilligerswerk voor ieder wat wils
Tamara vult enthousiast aan: “Onze vrijwilligers kunnen ondersteuning bieden op verschillende vlakken en worden begeleid door de consulenten RSWP. Wat is de ondersteuning die wij kunnen bieden vanuit onze dienstverlening WonenPlus? Tuin- en huishoudelijke klusjes, samen wandelen, hulp bij de administratie, een boodschappendienst, de chauffeursdienst, het doen van een gezamenlijke activiteit, hulp met de computer. Maar ook respijtzorg of deelname aan een gezamenlijke eettafel op Marken, Broek in Waterland en Monnickendam wordt vanuit RSWP georganiseerd".
Meedoen
Heeft u ondersteuning nodig om mee te kunnen doen in de samenleving of wilt u aan de slag als vrijwilliger? Neem dan contact op met het servicepunt Edam-Volendam, Kielstraat 17 in Volendam, bel 0299 323101, mail wonenplusedamvolendam@rswp.nl of kijk op rswp.eu/location/edam-volendam. Het servicepunt is op werkdagen geopend van 09.30 – 12.00 uur.

 
BASE-it Computers De Boer Accountants Harmonie Kapper Sjoerd Lux Photograpy Cor Kes Ronald Schot Smits Web Stadskrant adverteren Uitgeverij De Stad Hotel Restaurant De Fortuna schoonmaak & opruimbedrijf HARRIE
Facebook