Rondje Edam met 900 wijnliefhebbers

Vrijdagavond jongstleden vond de 10e editie plaats van Wijnwandeling Edam. Met wederom prachtig weer en 900 deelnemers was het buitengewoon gezellig in de Edamse binnenstad.

Het deelnemersveld bestond dit jaar uit heel veel verschillende leeftijden. Op 25 locaties kon een wijntje worden geproefd, uitgezocht door 24 Wines uit Volendam. De sfeer was vrolijk. Opvallend veel mensen waren echt geïnteresseerd in het aanbod, bleek deze editie. Met de pen in de hand werden de lekkerste wijnen aangekruist.

Na tien uur startte er in diverse panden en bij verschillende horecagelegenheden een kleine afterparty. Maar ondanks de vele proeverijen zonder enige wanklank. Ondernemersvereniging Edam mag terugkijken op een zeer geslaagd evenement!