Drumband en Showgroep Edam steunt collecte Jantje Beton

Jantje Beton komt op voor de speelkansen van alle kinderen in Nederland. Ook Drumband en Showgroep ‘Edam’ maakt gebruik van deze mogelijkheid om hun kinderen een kans te geven op een plezierige jeugd.

Jaarlijks collecteert Drumband en Showgroep ‘Edam’ voor Jantje Beton en mogen we rekenen op uw bijdrage. De opbrengst van deze collecte wordt door ons gebruikt om onze jeugdige leden te voor zien van de attributen en kleding welke er nodig zijn om ze hun hobby te laten uitvoeren.

Door uw bijdrage is het voor ons mogelijk om onze vereniging voor iedereen betaalbaar te houden. Van 7 t/m 12 maart komen onze collectanten weer bij u langs.
 
BASE-it Computers De Boer Accountants Harmonie Kapper Sjoerd Lux Photograpy Cor Kes Ronald Schot Smits Web Stadskrant adverteren Uitgeverij De Stad Hotel Restaurant De Fortuna schoonmaak & opruimbedrijf HARRIE
Facebook